Penzion Svaty Petr

ubytovanie Spindleruv Mlyn
 

*** Penzion Svaty Petr / ubytovanie Spindleruv Mlyn

Penzion Spindleruv Mlyn Svaty Petr
Ubytovanie na horách Krkonoše - Penzión Svätý Peter sa nachádza priamo v strede všetkého športového diania v Špindlerovom Mlyne, iba 70 m od spodnej stanice lanovky skiareálu Svatý Petr. Jednoducho tak blízko, ako ste vždy túžili byť.

Penzion Svatý Petr Vám ponúkne to najväčšie pohodlie, aké poznáte. Perfektné ubytovanie s výťahom, temperovaným garážovým státím a uzamykateľnú miestnosť pre Vaše športové potreby, to všetko v cene apartmánu, skvelú reštauráciu a milú obsluhu, saunu, fitness, veľa športových príležitostí a všetky medzinárodné akcie ako na dlani.

Ubytovanie
Bezbariérový apartmán nájdete v 1. poschodí. Všetky apartmány sa výmerou pohybujú okolo 50m2. K ubytovaniu slúži 8x Štúdio 2 +2, Apartmán 2 +2, 4x Apartmán 3 +2, Apartmán 4 +2. Možnosť prístelky. Trezor a internet na izbe, posteľná bielizeň, obliečky, upratovanie apod. Zvieratká môžete vziať so sebou a príbuzní, ktorí ich inokedy musia strážiť, nech idú tiež.

Štúdio má charakter garzónky, disponuje kúpeľňou, predsieňou a obývaciou miestnosťou s lôžkami, kuchynským kútom a priestorom na sedenie. Apartmán sa skladá z dvoch miestností, obývacej izby s kuchynským kútom a priestorom na sedenie a spálne s uvedeným počtom lôžok. Ďalej je tu kúpeľňa a predsieň.

Z okna izby môžete sledovať svetový pohár alebo sa jednoducho len s kávou v ruke posadiť na terasu a sledovať svojich blízkych na svahu. Ceny sú konečné za apartmán a deň, so všetkým ponúkaným komfortom.

Parkovanie
Ku každému apartmánu v penzióne Svatý Petr Vám ponúknu v cene ubytovania temperované garážové státie. Váš automobil bude v teple a suchu strážený kamerovým systémom. Jedinečná možnosť parkovať v Špindlerovom Mlyne zadarmo a bezpečne v tesnej blízkosti zjazdových tratí, navyše v blízkosti výťahu, ktorý Vás dovezie až pred prah izby ...

Stravovanie a Reštaurácia
Žiadne varenie a žiadna honba za obedom alebo večerou, súčasťou penziónu Svätý Peter je skvelá reštaurácia s prekrásnym výhľadom a so všetkým, čo k dobrej reštaurácii patrí - dobrou kuchyňou, dobrým pitím, príjemnou obsluhou, útulným zázemím a terasou s neopakovateľným výhľadom. Bohaté raňajky pre všetky ubytované osoby.

Všetko, čo patrí k Vašej skvelej dovolenke, je v penzióne Svatý Petr jednoducho samozrejmosťou.
Penzion Spindleruv Mlyn Svaty Petr - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Spindleruv Mlyn Svaty Petr - hotel má reštauráciuPenzion Spindleruv Mlyn Svaty Petr - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Spindleruv Mlyn Svaty Petr - možnosť pripojenia na internetPenzion Spindleruv Mlyn Svaty Petr - k dispozícii letná terasaPenzion Spindleruv Mlyn Svaty Petr - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Spindleruv Mlyn Svaty Petr - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Spindleruv Mlyn Svaty Petr - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: